Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków
Liceum Ogólnokształcącego Nr IX
im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

NIP: 897-163-46-80
ul. P. Skargi 29/31
50-082 Wrocław

Regon: 932127791
tel./fax 071 344 34 03
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

"ZŁOTA DZIEWIĄTKA"
Nagroda ABSOLWENCI – ABITURIENTOM


Zapraszamy do grona darczyńców. Coroczna Nagroda “Złota Dziewiątka” jest fundowana przez Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków LO Nr IX im. Juliusza Słowackiego od 2005 roku.
Jest to wymierny sposób wspierania rozwoju uczniów. Nagrodę otrzymują abiturienci, którzy spełniają regulaminowe warunki nagrody, m.in. - są aktywni, twórczy i przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku szkoły. Od 2005 roku Stowarzyszenie przyznaje ją abiturientom - wyróżniającym się postawą społeczną oraz zaangażowaniem „na rzecz dobra wspólnego”.

Nagroda składa się z dwóch części: pieniężnej – 1 tys. zł i symbolicznej w postaci odznaki wraz z dyplomem pamiątkowym.

Zostaje wręczona podczas uroczystego zakończenia nauki w klasach maturalnych, pod koniec kwietnia każdego roku. Do 2014 roku uhonorowano nią 14 abiturientów. Na te nagrody od 2005 do 2014 roku Stowarzyszenie przeznaczyło ponad 12 tys. zł.

Od 2010 roku “Złota Dziewiątka” ma nową formułę:

jest to  Nagroda: ABSOLWENCI ABITURIENTOM.

Zapraszamy do grona fundatorów tej Nagrody. Niewielkie darowizny w wysokości 100 zł i wyższych można przekazać na konto stowarzyszenia, podane na dole strony.

Nagroda pomaga abiturientom rozwijać społecznikowskie pasje, utwierdza ich w słuszności obranej postawy, a pozostałych uczniów motywuje do podejmowania wolontarystycznych zadań.

W ten sposób Stowarzyszenie jako Organizacja Pożytku Publicznego realizuje zadania statutowe na rzecz uczniów, nauczycieli i absolwentów szkoły. Darczyńcy – jeśli wyrażą zgodę – zostaną wymienieni w Galerii Przyjaciół na: www.juliuszada.pl

Jeszcze raz – serdecznie prosimy absolwentów i sympatyków szkoły o przekazanie “swojej cegiełki” dla młodych ludzi, którzy charakteryzują się obywatelskim zaangażowaniem.
Nadal prosimy o darowizny na rzecz naszego Stowarzyszenia i jego absolwentów. Wszelkie wpłaty można dokonywać bezpośrednio ze strony WPŁAĆ TERAZ!, przy pomocy sestemu Dotpay.

Zarząd Stowarzyszenia27 1540 1030 2103 7774 9729 0001
BOŚ S.A., Oddział we Wroclawiu

Darowizna teraz!


Darowiznę na cele statutowe Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków LO Nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu można przekazać za pośrednictwem
dotpay wplataktóra zapewnia i obsługuje bezpieczne płatności internetowe, zgodnie z regulaminem dokonywania wpłat.

Prosimy o przekazanie darowizny
 
Kwota: PLN
 

Dziękujemy za dokonanie wpłaty.

Więcej o darowiznach można przeczytać tutaj

D

A

R

O

W

I

Z

N

Y

 

T

E

R

A

Z

!