KOMUNIKAT MEDIALNY

Miasto Absolwentów LO Nr IX otwiera podwoje.
Uroczyste obchody 60-lecia Szkoły: Liceum Ogólnokształcącego Nr IX im. Juliusza Słowackiego oraz 15-lecia Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków LO Nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu zaplanowano na 3 i 4 października.
Piątek, 3 października 2014 r. – to Święto Szkoły. A sobota, 4 października – to Zjazd Absolwentów 60-lecia. Tego dnia odbędą się:
* Spotkanie w Szkole, w godz. 10 – 14
* Bal Absolwentów w Szkole, od godz. 20, w partnerstwie z pobliskim hotelem (budynek sąsiadujący ze szkołą, przy ul. Piotra Skargi).
Msza święta odbędzie się 4 października, o godz. 8, w kościele pw. Świętych Stanisława, Doroty i Wacława, przy pl. Wolności 3.
Spośród wszystkich prawie 15 tysięcy absolwentów w uroczystościach weźmie udział kilkaset osób, w tym ponad 400 pojawi się na Spotkaniu w Szkole.
W programie Spotkania w Szkole, m.in.:
9. 10.00 – Inauguracja JUBILEUSZU 60-LECIA; szkolny łącznik (wejście od ul. Nowej)
g. 10.30 – Występy artystyczne uczniów
g. 11.00 – Premiera filmu o szkole i zwiedzanie wystaw
g. 12.00 – g. 14.00 – Wielopokoleniowe rozmowy absolwentów i nauczycieli.
Program muzyczny balu przygotowali absolwenci różnych roczników i oni także wystąpią na scenie, grając profesjonalnie w różnych koleżeńskich grupach. Zapewne atrakcją jest recital, w którym zostaną przypomniane utwory Cz. Niemena.
W 2014 roku przypada także 30-a rocznica odsłonięcia pomnika Wieszcza w parku J. Słowackiego. Jest jeszcze jedna okazja – 30-a rocznica powstania Rodziny Szkół, którym patronuje J. Słowacki.Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja Szkoły i Zarząd Stowarzyszenia
                              
   PROGRAM ZJAZDU  Absolwenci przygotowali PROGRAM BALU
Jubileusze  afisz  bal IX 1 
powrót

Darowizna teraz!


Darowiznę na cele statutowe Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków LO Nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu można przekazać za pośrednictwem
dotpay wplataktóra zapewnia i obsługuje bezpieczne płatności internetowe, zgodnie z regulaminem dokonywania wpłat.

Prosimy o przekazanie darowizny
 
Kwota: PLN
 

Dziękujemy za dokonanie wpłaty.

Więcej o darowiznach można przeczytać tutaj

D

A

R

O

W

I

Z

N

Y

 

T

E

R

A

Z

!